REVOLUTION MEGA BRONZER RELOADED COOL 01 15g | PUDËR PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:5057566079167

Çmimi:
€6,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Guxoni me bronzerin tuaj.

Një formulë e re dhe e përmisuar, më herët e njohur si "Ultra Bronzer" rikthehet më e mirë se kurr.

Përfundimi mat shtresohet në një ngjyrë natyrale me qëndrueshmëri të lartë përderisa krijon konturin e përsosur, të gjitha në një madhësi të madhe kompakte që është e krijuar për një rrëshqitje të madhe.

Aplikojeni në mollëza, ballë, hundë dhe mjekërr për një shkëlqim natyral si dhe për të shtuar definim.

Përfundoni me një nga theksuesit tanë Revolution Reloaded Highlighters për të sjellur shkëlqim në pikat më të larta të fytyrës.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë