REVOLUTION MATTE LIPSTICK TEDDY 3.5G | BUZËKUQ

UNI CosmeticsKodi:5057566158602

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bëjeni timen mat! Ngjyra vrasëse mat drejt nga buzëkuqi plumb. Për të dashuruarit e buzëkuqit të cilët dëshirojnë një ndikim të plotë të ngjyrës. Kjo formulë e lëmuar rrëshqet për të krijuar një ngjyrë me qëndrueshmëri të gjatë që ndjehet e butë në buzë - pa kapje të tmerrshme të fashave në buzë. Neve na pëlqen ta quajmë atë mat në mënyrë që ju të mund të bëheni shokë me ne. E përshtatshme për të gjitha llojet e buzëve.

Çmendeni rreth ngjyrës? Po ju paraqesim 88 hije të buzëve lakuriq. Përzgjedhni hijen tuaj. Bleni përfunduesin. Ne kemi zhvilluar vargun tonë të buzëkuqëve në mënyrë që ju të mund ta bleni hijen tuaj të preferuar në 4 përfundime të ndryshme, Crème, Sheer, Liquid Matte, Matte Lipstick.

Zgjedhni nga koleksioni i jonë i ngjyrave. Gjeni produktin që ju përshtatet më së miri.

Pa përmbajtje nga kafshët dhe vegane.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë