REVOLUTION LUXURY POWDER BANANA 42G | PUDËR PLUHUR

Uni CosmeticsKodi:838623202101

Çmimi:
€6,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sjellni ngrohtësi në lëkurën tuaj me pudrën tonë të re Makeup Revolution Luxury Banana të matifikuar nga përbërësit e bananes.

Me një sasi të vogël të pudrës, rregulloni bazën dhe reduktoni shkëlqimin duke e përmirësuar skuqjen dhe ndër tonet me ngjyrë roze.

Me sitë për të parandaluar grumbullimin si dhe për të siguruar një aplikim të lehtë, sigurohuni që të tundni shishen para se ta përdorni atë – është normale që pudra të jetë e ngjeshur gjatë transportit dhe për këtë arsye ndoshta nuk duket shishja e mbushur pasi që të arrij në destinacion.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë