REVOLUTION GLOW CHOCOLATE ELIXIR HIGHLIGHTER & ILLUMINATOR 1x2pcs | SHKËLQYES PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:5057566061421

Çmimi:
€6,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Theksues ëndërrash me 2 hije mëndafshi për të përsosur të gjitha tonet e lëkurës.

Theksuesi përfshinë një ari me perla dhe ari roze me një ndryshim të bardhë. Në kuti të vogël, portative.

Për një theksim të lehtë, rrëshqitni pak nga produkti mbi mollëza ose ndiçoni fytyrën, duke theksuar zona të fytyrës ku dëshironi që drita të reklektohet në mënyrë natyrale.

Shkëlqeni dhe përdorni të dy hijet për një shkëlqim dy tonësh.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë