REVOLUTION IH GALACTIC PALETTE 1x18 pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5057566012003

Çmimi:
€12,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta e I Heart Revolution Galactic Chocolate ju lejon të krijoni pamje të syve që janë jashtë kësaj bote.

Një përzierje intergalaktike e rozes univerzale, shkëlqime kozmike, të kaltër kozmike dhe kafe tokësore për pamjet më kreative në galaksikë.

Kombinoje ato në mënyra të pafundme për ti theksuar sytë tuaj me shkëlqim qiellor!

Përdorni si një hije ose theksoni zonat e fytyrës tuaj për të shkëlqyer si ylli më i ndritshëm në Univers.

Aplikoni me një furçë të thatë ose lagni furçën me një nga Sprays I Fixing I Heart Revolution për një finish verbërues.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë