REVOLUTION ICONIC PRO LIPSTICK DUEL MATTE | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:5029066075710

Çmimi:
€2,84

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Buzët ICONIC janë këtu.

Makeup Revolution ju sjellë koleksion të mahnitshëm të nuancave më të dëshirueshme të buzëkuqit me mbulim super intenziv dhe që janë të përshtatshme për përdorim.

Paketimi bashkohor është bërë tani me llak për t’ju sjellur municionin e nevojshëm gjatë gjithë kohës.

Bëhu guximtare. Bëhu ikonë. Bëhu revolucionar.

I keni në dispozicion 20 hije zgjedhjesh.

Përbërësit: Vaj mineral, Polybutene, Ethylhexyl Palmitate, Copernicia Cerifera Cera, Microcrystalline Wax, Candelilla Cera, Propylparaben, BHT, Parfum, Mica

Përmbajë;

(+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 44799, CI 15850, CI 15985, CI 45410, CI 42090, CI 45380 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë