REVOLUTION ICONIC MATTE NUDE LIPSTICK RED CARPET | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:5029066090270

Çmimi:
€2,84

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pigmentim intenziv me përfundim mat dhe për përdorim të rehatshëm.

Ne e dijmë që ju i keni dashur shumë nuancat e buzëkuqit origjinal Rose Gold dhe poashtu e dijmë që e dëshironi buzëkuqin mat.

Për këtë arsye kemi formuluar koleksionin e ri për t’i kombinuar ato! Ju prezentojmë buzëkuqët Iconic Matte, që janë në dispozicion nuanca të mahnitshme.

Pigmentim intenziv me përfundim mat dhe për përdorim të rehatshëm.

E paketuar në kuti mederne për buzëkuqët mat.

Buzëkuqi klasik i kuq, shton shkëlqim tek çfardo pamje me Red Carpet.

Përbërësit: Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Ozokerite, Caprylyl Methicone, Ceresine, Talc, Silica, Propylparaben, BHT

Përmbajë;

(+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 44799, CI 15850, CI 45410, CI 42090 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë