REVOLUTION ICONIC LIGHTS & CONTOUR PRO 1X8PCS 13G | SHKËLQYES & KONTURË

Uni CosmeticsKodi:5029066081773

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta Makeup Revolution Iconic Lights & Contour Pro është paletë e domosdoshme për ta patur në dispozicion në mënyrë që të keni konturim profesional!

Kjo paletë e gjithanshme ka 8 hije ndërtuese për tone të ndryshme të lëkurës që janë të dizajnuara për konturim, dhe theksim të veçorive tuaja të preferuara.

Bëhuni ikonë.

Konturoni si një Pro.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë