REVOLUTION ICONIC BLUSH BRONZE & BRIGHTEN RAVE 1X3PCS 11G | SHKËLQYES PËR FAQE

Uni CosmeticsKodi:5029066052957

Çmimi:
€3,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Koleksioni më mahnitës i bronzerëve të pigmentuar, të bronzerëve dhe shkëlqyesve të kombinuar dhe të hijezimeve të kompletuar në ni paletë me pasqyrë.

Kërkesa Makeup Revolution London Iconic Pro Blush përzihet në mënyrë të përkryer me përbërjen tuaj, shkëlqen lëkurën dhe i jep asaj një ngjyrë natyrale.

Konsistenca e mëndafshtë përzihet menjëherë në lëkurë.

Merrni lëkurë perfekte me Makeup Revolution London Iconic Pro Blush.

Hija e treguar mund të jetë më treguese në varësi të cilësimeve të ngjyrave të monitorit tuaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë