REVOLUTION HYALURONIC HYDRATING ESSENCE SPRAY 100ml | SPREJ HIDRATUES PËR FYTYR

UNI CosmeticsKodi:5057566109123

Çmimi:
€6,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Thoni tungjatjeta hidratimit me sprejët tonë të këndshëm të setit të miniaturës së esencës. Vetëm spërkasni për një hidratim të menjëhershëm, duke e bërë lëkurën që të ndihet e lëmuar dhe e butë. Çanta e përkryer për produktet rifreskuese të përkujdesjes ndaj lëkurës përgjatë ditës, pse të zgjedhni vetëm një kur ju mund të keni tri?

Superfruit – Rimbushje e mungesës së lëkurës

Hyaluronic – Hidratimin e lëkurës së thatë

Rosehip – Rigjenerimin e lëkurës së lodhur

 

Si të përdoret

Mbani atë larg fytyrës dhe qafes gjatë spërkatjes në një distancë prej 20-25cm.

Kujdes

Ndërpreni përdorimin e saj nëse vëreni skuqje apo irritim të lëkurës. Mbani atë larg syve. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë