REVOLUTION HIGHLIGHT PALETTE STROBE | SHKËLQYES PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5029066100399

Çmimi:
€8,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kjo paletë përmban 3 hije në një kuti roze e mbuluar me ngjyrë ari duke përfshirë një pasqyrë të madhësisë së madhe.

Fshini pa përpjekje të mëdha hijen përgjatë fytyrës për të vënë në pah siperfaqet e rëndësishme të shkëlqimit mahnitës gjatë tërë ditës përgjatë vitit.

Përbërësit: Mica, Dimethicone, Nylon 12, Silica, Phenoxyethanol, Methylparaben, Calcium Sodium Borosilicate

Mung të përmbaj: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë