REVOLUTION HARD & SOFT SPONGE DUO BLENDER 1X2PCS | SHPUZË PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:5029066090874

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ju bën me çehre të plotë pa të meta.

Dy shpuza me funksione të shumëanshme nga Makeup Revolution.

Përfshin shpuzë të FORTË për theksim, konturim dhe përzierje si dhe shpuzë të BUTË për përzierje pa njolla.

Përdorni anësoret rrethore për sipërfaqet më të mëdha të fytyrës dhe majen për mbulim preciz.

Skaji i rrafshët mund të përdoret përreth hundës dhe syve.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë