REVOLUTION FULL COVERAGE FOUNDATION CONCEAL & DEFINE F7 23ml | PUDËR E LËNGËT

UNI CosmeticsKodi:5057566089081

Çmimi:
€12,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E re në familjen Conceal & Define, takoni Conceal & Define Full Coverage Foundation tonë.

Duke iu sjellur mbulim me peshë të lehtë por të ndërtueshme në 50 hije të ndryshme lëkure, kjo bazë e gjithashnshme është e dizajnuar për t'ju përshtatur secilit lloj apo ton të lëkurës.

Me një formulë kremoze dhe të përshtatshme pa yndyrë që thahet dhe është me qëndrueshmëri të gjatë, përfundim demi-mat, nuk do të arrij të përshtatet në vijat e bukura apo kapet tek fashat e thata.

E paketuar në shishe qelqi luxe me një aplikator me shputa dreri për një kontrollë më të madh dhe me pak mbetje, kjo bazë sjellë një mbulim me pigmentim të lartë që mund të shtresohet apo përhapet për tu përshtatur me pamjen tuaj.

Vendosni një sasi të saj si dhe përzieni mbulimin për një përfundim "të lëkurës së vërtetë" që përhap njollat dhe tonet e pabarabarta të lëkurës. Apo bëni që karakteri i tenit tuaj të fytyrës të shndërris duke e përdorur një sasi të vogël me një shpuzë të lagur për një mbulim që duket si vello.

Përcillni me hijet tuaja të preferuara të Conceal & Define Concealer për theksim, konturim apo mbulim.

Vegane. Pa përmbajtje nga kafshët. Pa paraben. Pa yndyrë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë