REVOLUTION LIKE ANGLES 1x32 20g | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5029066023681

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta Hije për sy 32 ULTRA është paletë profesionale dhe e përkryer që ju duhet ta zgjidhni. E tëra që ju duhet është një paletë që mund ta mbartni me vete.

32 hije në një paletë me një përzierje madhështore të shkëlqyesit dhe matit që janë të përdorshme dhe janë hije eksperimentale për të krijuar çfardo pamje, për një performancë dhe vlerë të mahnitshme!

Hijet për sy ULTRA janë të paketuara me përplot pigmente dhe të gjitha janë risi. Përmban pasqyrë me madhësi të plotë.

Janë në dispozicion në Flawless dhe Eyes Like Angels.

Përbërësit: Mica, Talc, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Polybutene, Methlyparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate

Mund të përmbajë: (+/-) TITANIUM DIOXIDE, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77861, CI 77007, C 77510, CI 42090, CI 16035, CI 45410, CI 15850, CI 19140 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë