REVOLUTION EYE PRIMER LIQUID AQUA EYESHADOW 9g I PRIMER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5029066026408

Çmimi:
€3,09

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Professional Eye Priming & Sealing primer para aplikimit të hijeve apo produkteve të tjera të grimit në sy, nga Revolution. Ultra Performance e lartë dhe përdorim i gjithanshem për setin tuaj.


Përdorni si një bazë mbushëse për sytë tuaj për të mbajtur grimin gjithë ditën. Aplikoni me furçë një shtresë të lehtë të lëngut mbi kapakun e syve tuaj, lejoni që të thahet, para aplimit të hijeve.

Poashtu mund t'a përdorni si një përmbyllës për të mbrojtur hijet tuaja nga largimi apo nga uji. Me brushë aplikoni një shtresë të lehtë mbi shtrasën e hijës për të vendosur dhe vulosur atë.

Poashtu mund t'a përzieni me ndonjë hije të preferuar tuajen, për të krijuar një pamje metalike ose të lagtë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë