REVOLUTION DONUT BLACKCURRANT FROSTED BATH FIZZER 150g | SAPUN ME AROMË PËR VASKË

UNI CosmeticsKodi:5057566123419

Çmimi:
€3,39

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Argëtohuni gjatë banjës me aromatizuesit tonë të ëmbël. Vendoseni ëmbëlsirën tuaj në ujë të rrjedhshëm ose të qetë, më pas hyni në ujë uluni dhe dhiheni vaskën tuaj duke mbushur me shpërthime ngjyrash dhe një aromë jashtëzakonisht të ëmbël.

Përbërësit: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sodium Sulfate, Sodium Carbonate, Cellulose Gum, Isopropyl Palmitate, Peg-8, Parfum (Fragrance), Linalool, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Sodium Palm Kernelate, Maltodextrin, Sucrose, Ci 19140 (Yellow 5), Ci 14700 (Red 4), 17200 (Red 33), Ci 42090 (Blue 1), Ci 15985 (Yellow 6), Ci 16035 (Red 40).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë