REVOLUTION BROW TINT GEL TAUPE 6ml | GELL PËR NGJYROSJE TË VETULLA

Uni CosmeticsKodi:5057566034715

Çmimi:
€4,19

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Le të bëhet i juaji Revolution Brow Tint, gell për ngjyrosjen e vetullave.

Fitoni #VetullatEDitës me ngjyrën nga Revolution, i cili zgjat deri në 3 ditë.

Mënyra e përdorimit: 
Aplikoni produktin në vetulla paraprakisht të pastruara.

Lini të qëndrojë deri në dy orë, pastaj tërhiqni produktin nga fillimi i vetullës deri tek fundi derisa produkti të hiqët tërësisht.

Produktin e tepërt fërkojeni me një krehër vetullash.

Për të formuar dhe për të përcaktuar vetullat, aplikoni produktin në një brushë Revolution Flex, 05 Brow dhe Shape! Tri hije në dispozicion: Taupe- e hint, Medium Brown- kafe e mesme dhe Dark Brown- kafe e errët.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=OLxFlFtNF9k[/embed]

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë