REVOLUTION BEYOND FLAWLESS ULTRA 1x32pcs | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:5029066052551

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pas suksesit të paletës sonë origjinale Flawless Matte, ne ju sjellim 32 hijezime për sy që kanë pigmentim të lartë në një paletë të volitshme.

Përfshin tone për përdorim nga ngjyra e lehtë tek ajo e errët të cilat janë lehtë për tu përzier si dhe me qëndrueshmëri të gjatë – të përkryera për përdorim në çdo mbrëmje.

Vjen e kompletuar me pasqyrë të madhësisë së plotë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë