PUPA PUPART EYESHADOW PALETTE 007 1X9PCS 8G | HIJE PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8011607219094

Çmimi:
€17,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paleta profesionale PUPART vjen me 9 hije të koordinuara, të cilat kanë 4 lloje finishi, për kombinime të pafundme: ylber, margaritar, saten dhe mat.

Cilësia e tyre është e butë dhe e shkrirë, kështu që është lehtësisht e përzier.

Bëhuni kreativ dhe gjeni të gjitha pamjet që juve ju pëlqejnë. 
6 versione në dispozicion. 

  • Rrezik i ulët ndaj alergjive

  • Oftalmologjikisht e testuar

 • Pa parabene

Prodhuar në Itali.

 

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë