PUPA PENCIL EYE MULTIPLAY 053 | LAPS PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8011607214112

Çmimi:
€8,79

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Laps për sy me qëllime të trefishta: vijëzues për sy, hijezim për sy, kajal.

Multiplay nga Pupa, një laps për sy me qëllime të trefishta: VIJËZUES PËR SY - për të vijëzuar vijën e syve; KAJAL - për t'i bërë ato të duken intensive; dhe HIJE PËR SY - për përzierje të ngjyrës së pastër në mënyrë të përkryer.

Tekstura është e butë dhe e lëmuar me ngjyrë të mahnitshme.

30 hijet e parezistueshme të koordinuara në mënyrë të përsosur me hijet për sy Vamp!

Sytë e juaj theksohen, zmadhohen dhe intensifikohen në mënyrë të mahnitshme.

E testuar nga Oftalmologu 
Pa paraben 
E përshtatshme për sy të ndjeshëm dhe për personat të cilët përdorin thjerrëza.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë