PUPA MASCARA VAMP! EXPLOSIVE BLACK 110 12ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8011607300402

Çmimi:
€14,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Shprehja maksimale e vëllimit në qerpikët tuaj pa kompromis!

Vamp! Explosive Lashes ka një cilësi super të pasur dhe një brushë ultra të butë maxi, për të mbuluar qerpikët tuaj dhe t'i trashë ato me bujarinë e paparë.
Të gjitha qerpikët, madje edhe ato më të shkurtra, janë të theksuara dhe shihen, duke tërhjekur vëmendje pa pikë turpi.
Komoditeti është i siguruar gjatë gjithë ditës.

Përmban rrezik të vogël ndaj alergjive.
E testuar nga Oftalmologu.
E përshtatshme për sy të ndjeshëm dhe për individë të cilët bartin thjerrëza.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë