PUPA MASCARA VAMP DEFINITION | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:8011607270675

Çmimi:
€14,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskarë ikonike nga Pupa, në verzionin e saj të ri. Qëllimi është: përcaktimi.

Vëllim me madhësi të madhe, qerpikët janë të ndarë dhe të përcaktuar mirë.

Qerpikët fitojnë vëllim të jashtëzakonshëm; ato janë të ndara dhe të përcaktuara në mënyrë të përsosur; të lakuara për bukuri pa u bërë të ngurta dhe pa u peshuar poshtë. Kjo është maskara me rehati të plotë që jeni duke e kërkuar! Tekstura e saj është e butë dhe e lëmuar, shumë e pigmentuar, i mbështjellë qerpikët në mënyrë të përsosur me mbajtje madhështore, duke i bërë ato të bukura dhe të shkathta.

Ngjyra që lirohet menjëherë rezulton në ngjyrë ekstra të zezë me vetëm një goditje. Gjenerata e re e shkopit elastomerik është fleksibile dhe ju lejon aplikim të lehtë; ka formë rrethore cilindrike me qime të “efektit të krehjes” dhe siguron produkt të menjëhershëm bujar me qerpikë të përcaktuar në mënyrë të përsosur.

Rrezik të ulët ndaj alergjive
E testuar nga Oftalmologu
Pa paraben

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë