PUPA MASCARA DIVA'S LASHES 01 NO BOX | MASKARË

Uni CosmeticsKodi:8011607094745

Çmimi:
€8,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Zmadhim vëllimor, maskarë me definim të lartë.

Diva's Lashes Maskara nga Pupa është maskarë për qerpik, e cila siguron një efekt të pashembullt të vëllimit! Diva's Lashes maskara për qerpik për një volum të shumtë, gjatësi shtesë dhe qerpik të ndara në mënyrë të përkryer.

Ngjyrë e zezë ekstra.

Rrezik i ulët nga alergjitë

E testuar nga Oftalmologu

E përshtatshme për sy të ndjeshëm dhe për individ të cilët përdorin thjerrëza

Pa paraben

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë