PUPA LIPS VOLUME R.A. 600 | SHKËLQYES PËR BUZË

Uni CosmeticsKodi:8011607260751

Çmimi:
€13,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky buzëkuq kombinon rezultatin e mahnitshëm të grimit me trajtimin efektiv vëllimor zmadhues.

Rezultati i menjëhershëm: ngjyra është e plotë, buzët janë të definuara dhe të ndriquara.

Pas 7 ditëve: buzët në dukje janë më të plota dhe të hidratuara*

Tekstura e saj kremoze dhe e përshtatshme garanton ngjyrë homogjene dhe ndriqim të mahnitshëm. Mos u rehatoni vetëm me një buzëkuq të thjeshtë!

Me rrezik të ulët nga alergjitë 
E testuar nga dermatologu 
Pa paraben.

REZULTATI I TRAJTIMIT:

Rezultatet shihen 10 minuta pas aplikimit të parë, kemi 5%* rritje të vëllimit në buzë dhe 12* rritje 7 ditë pas përdorimit.

(Matjet instrumentale janë zhvilluar tek 28 gra të cilat kanë përdorur Pupa Volume dy herë në ditë. Testi është zhvilluar në dy prova me sy të mbyllur kundrejt hapjes qetësuese të padëmshme).

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë