PUPA VOLUME ENHANCING LIPSTICK 400 | BUZËKUQ

Uni CosmeticsKodi:8011607154999

Çmimi:
€13,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ky buzëkuq kombinon rezultatin e mahnitshëm të grimit me trajtimin efektiv vëllimor zmadhues.

Rezultati i menjëhershëm: ngjyra është e plotë, buzët janë të përcaktuara dhe të ndriquara.

Pas 7 ditëve: buzët në dukje janë më të plota dhe të hidratuara*

Tekstura e saj kremoze dhe e përshtatshme garanton ngjyrë homogjene dhe ndriqim të mahnitshëm. Mos u rehatoni vetëm me një buzëkuq të thjeshtë!

Me rrezik të ulët nga alergjitë 
E testuar nga dermatologu 
Pa paraben.

REZULTATI I TRAJTIMIT: 
Rezultatet tregojnë që 10 minuta pas aplikimit të parë, kemi 5%* rritje të vëllimit në buzë dhe 12%* rritje 7 ditë pas përdorimit.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë