PUPA MADE TO LAST LIP DUO COLORS & TOP COAT WP 007 | BUZËKUQ & SHKËLQYES

Uni CosmeticsKodi:8011607255672

Çmimi:
€10,89

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Ngjyrë e lëngshme për buzë me shkëlqyes. Rezistent ndaj ujit.

Ngjyrë për buzë me efekt vinil: ngjyrë e plotë me shkëlqim maksimal.

Është ngjyra për buzë që e përdorni në dy hapa: aplikoni së pari ngjyrën intensive dhe me qëndrueshmëri të gjatë dhe pastaj shkëlqyesin për të hidratuar buzët dhe përfitoni rezultate me efekt shkëlqyes dhe lateks.

Qëndrueshmëri të gjatë.

Janë në dispozicion 12 ngjyra.

E testuar nga dermatologu 
Pa paraben 
Mbylleni mirë pas përdorimit

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë