PUPA LIKE A DOLL COMPACT POWDER 003 | PUDËR PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:8011607212156

Çmimi:
€18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Pudër kompakte për fytyrë me efekt të “lëkurës lakuriqe”.

Me përfundim mat rrezatues.

LIKE A DOLL COMPACT POWDER është pudër kompakte për fytyrë nga Pupa, një pudër e mirë që garanton lëkurë fytyreje rrezatuese dhe mat që duket e lëmuar dhe e barabartë në mënyrë të mahnitshme.

Tekstura e saj është shumë e bukur, e lehtë si pupla, përzihet në mënyrë të përsosur në lëkurë për një efekt të “lëkurës lakuriqe”.

E bën grimin me mat për një kohë të gjatë!

Janë të dizpocion 5 hije.

Mbulim i rregullueshëm nga masa e lehtë në masën mesatare 
Për të gjitha llojet e lëkurës 
PF 15 
Rrezik të ulët nga alergjitë 
E testuar nga dermatologu 
Jo komedonegjike 
Pa vaj 
Pa paraben 
Pa aromë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë