PUPA FOUNDATION MADE TO LAST POWDER 060 | PUDËR PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:8011607222193

Çmimi:
€19,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bazë për rehati të plotë dhe me qëndrueshmëri të gjatë që nuk ju lejon t’ju bie disponimi.

E krijuar për të qëndruar në kohë dhe është rezistente ndaj faktorëve të ndryshëm të motit, për rezultate të përsosura të grimit edhe gjatë periudhave kur moti është me lagështi apo me temperaturë të lartë*.

Tekstura e saj është e freskët, përzihet në mënyrë homogjene në lëkurë. Rezultati? Lëkurë të përsosur të fytyrës përgjatë gjithë ditës. Mbulim të përshtatshëm nga masa mesatare deri në masë të lartë.

Janë të dispozicion 6 hije.

*Testet klinike janë zhvilluar nga dermatologu në 30 gra.

Rezistenca e ngjyrës është vlerësuar në mënyrë instrumentale tek 10 gra edhe pas ekspozimit ndaj temperaturave të larta si dhe ndaj temperaturave me nivel të lartë të lagështisë së ajrit.

E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

SPF 10 – SPF 30 
Ka rrezik të ulët nga alergjitë 
E testuar nga dermatologu 
Jo-komedogjenik 
Pa paraben 
Pa vaj 
Pa aromë 
Pa alkohol

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë