PUPA EYELINER VAMP WATERPROOF 001 | EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:8011607228966

Çmimi:
€11,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vijëzues për sy me mbajtje të jashtëzakonshme, e papërshkueshme nga uji si dhe me aplikator shajaku.

VAMP! DEFINITION LINER, nga Pupa, është vijëzues i përsosur për sy dhe është rezistent ndaj ujit: vijë e përcaktuar dhe intensive, që është rezistente ndaj ujit, me mbajtje të pamposhtur dhe me qëndrueshmëri të gjatë.

Me garancion kundër njollave. Maja e shajakut është e përkryer për të aplikuar vijën në mënyrën homogjene dhe pa njolla.

Tekstura e saj është e lëngshme dhe thahet shpejtë, duke u ngjitur në mënyrë të përsosur tek qepallët e syrit.

4 ngjyra shkëlqyese me dy lloje të përfundimit: me shkëlqim dhe me perlë.

Rrezik të ulët nga alergjitë
E testuar nga Oftalmologu
Pa paraben

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë