PUPA EYEBROW DEFINITION CREAM 003 2.7ML | KREM PËR VETULLA

Uni CosmeticsKodi:8011607249091

Çmimi:
€12,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

PUPA Eyebrow Definition Cream Eyebrow me një ngjyrë që ja vlenë dhe një qendrueshmëri të madhe, rezistent ndaj ujit.

Për shkak të formulës së saj kremoze dhe të butë, kremi aplikohet lehtësisht me aplikator. Lejoni fytyrën tuaj të ndriçojë me ngjyrat e dëlira të PUPA-s.

Përfitimet: 

   • Lehtë për tu përdorur
   • E butë, me teksturë kremoze dhe ultra e pigmentuar
   • Pa paraben dhe e testuar dermatologjikisht.
   • Me rreziqe të vogla nga alergjitë
Përdorimi:
   • Aplikoni një sasi të vogël të kremit tek aplikatori
   • Përdorni skajin e fundit të brushës për të krijuar formën që ju e dëshironi
   • Përdorni aplikatorin nga anash për të mbushur vetullat.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë