PUPA EXTREME MATT POWDER 050 | PUDËR PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:8011607208623

Çmimi:
€18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Bazë me peshë të lehtë dhe të butë, me teksturë shumë të mirë.

Pudër me peshë të lehtë dhe të butë, me teksturë shumë të mirë. Nuk ka efekt të shkëlqimit. Përzihet dhe poret e hapura tretet në një sekondë.

Mbajtje të fortë. Efekt mat kadifeje për lëkurë të lëmuar dhe të barabartë: Marka e fundit ekziston! Mbulim i rregullueshëm nga masa natyrale deri tek ajo mesatare.

Vjen në një kuti me pasqyrë dore dhe shpuzë për përdorim kudo që ndodheni.

Janë në dizpozicion 6 nuanca.

E përshtatshme për lëkurë natyrale dhe për lëkurë me kombinim vaji.

SPF 20: nga 010 deri në 090 
SPF 30: nga 001 deri 003 
Ka rrezik të ulët nga alergjitë 
Jo-komedogjenik 
Pa vaj 
Pa paraben 
Pa alkohol

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë