PUPA CONTOURING & STROBING POWDER PALETTE 002 | KONTURË PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:8011607270712

Çmimi:
€21,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Paletë pudre kompakte për iluminimin dhe formësimin e fytyrës.

A jeni gati për një selfie madhështore?

Ndiqni këtë trend grimi, artin e zbukurimit të fytyrës, për t'i minimizuar njollat. Konturimi është teknikë grimi që përdoret për të formësuar veçoritë e fytyrës dhe për të sjellur definim më të madh tek vëllimet, falë kontrasteve të ndriçimit. Pudrat mat që janë të lehta dhe të buta, ju lejojnë që të krijoni efekt hijezues në fytyrën tuaj, për një pamje natyrale dhe të lëmuar.

Strobing është një teknikë grimi për të iluminuar fytyrën, duke theksuar pikat e larta të fytyrës. Pudra iluminuese është e pasur me perla të arta, të cilat kapin dritën dhe krijojnë efekte strobofobike në lëkurën e fytyrës tuaj.

Paleta përmbanë 4 hijet e nevojshme dhe udhëzuesin e grimit për t’ju mundësuar që të rikrijoni efektet më të reja që duhet t'i keni. Janë në dispozicion 3 verzione: për lëkurë të bardhë, mesatare dhe të errët.

E testuar nga dermatologu 
Pa paraben 
Pa aromë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë