PUPA BLUSH LIKE A DOLL MAXI 204 | PUDËR PËR FYTYRË

Uni CosmeticsKodi:8011607255221

Çmimi:
€18,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

LIKE A DOLL MAXI BLUSH është pudër kompakte nga Pupa, një pudër e butë dhe me peshë të lehtë që në mënyrë të përsosur qëndron në lëkurë për një fytyrë me ngjyrë natyrale dhe rrezatuese.. Tekstura e saj shumë-shqisore përzihet lehtësisht për një efekt “pa njolla”. Ju do ta ndjeni prekjen e saj prej kadifeje në mollëzat e juaja, duket e mahnitshme, ju do te skuqeni!

Paketimi me madhësi të madhe, me pasqyrë dhe me brushë profesionale për përdorim ditor kudo që ndodheni.

Janë të dispozicion 9 ngjyra.

Për të gjitha llojet e lëkurës 
Ka rrezik të vogël nga alergjitë 
E testuar nga dermatologu 
Pa paraben 
Pa aromë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë