PROFESSIONAL EQUIPMENT HALF MAKE-UP BOX HALF TOUCH SCREEN | ÇANTË ALUMINI PËR GRIM

Uni CosmeticsKodi:10242

Çmimi:
€449,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Çantë alumini me rrota për grim me këmbë të cilën mund ta përdorni gjat punës suaj në sallone të bukurisë, në të cilën mund të vendosni kozmetikën tuaj dhe ta mbartni kudo që shkoni dhe keni nevojë për të.
Çanta posedon paqyre e cila përmbanë 6 LED drita të cilat ua lehtësojnë punën tuaj, bluetooth audio si dhe MP3 me të cilën ju mund të ndëgjoni këngët tuaja të preferuara për relaksimin tuaj si dhe të klientëve tuaj.

Karakteristikat: 

  • Përfundim alumini me cilësi të lartë dhe ndërtim me qoshe të përforcuar të çelikut për qëndrueshmëri shtesë
  • Finish i bukur i lëmuar i zi i stolisur me alumin të zi
  • Materiali i jashtëm i qëndrueshëm ndaj nxehtësisë mban rastin cool dhe mbron kozmetike tuaj
  • Dorezë që paloset për qëndrueshmëri shtesë me rrota për rrotullim të lehtë
 • Dorezë të fortë për rehati dhe rrokje shtesë.
Përmasat: 
  • Gjatësia: 60cm
  • Gjërësia: 45cm
 • Lartësia: 80cm (e ndryshueshme)

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë