PROFESSIONAL EQUIPMENT CHAIR BARBER (BROWN) 6633 | KARRIGE KAFE

Uni CosmeticsKodi:6633

Çmimi:
€669,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Vetëm karriget me strukturën e duhur janë të përshtatshme për aktivitetet e profesionistëve të salloneve të bukurisë, siç janë prerja dhe ngjyrimi.

Ky produkt duhet të jetë i akomoduar në mënyrë të rehatshme në mënyrë që klientët të mos ankohen ndaj dhimbjeve të shpinës apo ndaj mos-rehatisë.

Prodhuesi i karrigeve ka lansuar një produkt në mënyrë që të plotësoj kërkesat e profesionistëve të salloneve të bukurisë si dhe klientëve.

Zgjedhja e mobiljeve për karriget e salloneve të bukurisë duhet të respektoj elementet tjera që e kuptimësojnë lagjen, siç mund të jetë rasti me pajisjet.

Ulësja, që konsiderohet si element estetik dhe funksional, mund të kontribuoj në rregullimin e pamjes së dhomës së pritjes dhe se krijon kushte për punë për profesionistët e salloneve të bukurisë.

      • E punuar prej lëkurës dhe Skajit
      • Me bosht të çelikut të pandryshkshëm
      • Me lavjerrës pompe të çelikut të pandryshkshëm
      • Me një pedale-pompë europiane
      • Me mbështetëse për këmbë

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë