PROFESSIONAL EQUIPMENT BEAUTY SALON BED (BLACK) 2035 | SHTRAT I ZI

Uni CosmeticsKodi:2035

Çmimi:
€154,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Shtrat profesional për sallone të bukurisë: është shtratë i cili mund të përdoret për qëllime të ndryshme si: depilim, tatuazh dhe për tretmane të ndryshme të bukurisë.

Detajet e shtratit: 

   • Shtrat statik, i pandryshueshëm
   • Materiali: lëkurë
   • Ngjyra : e zezë
   • Korniza: hekur
   • Në shtrat përfshihen: jastëku i kokës i punuar nga lëkura me ngjyrë të zezë si dhe mbajtëset per duar poshtë shtratit.
Dimenzionet e shtratit: 
   • Gjatësia: 1.90 cm
   • Gjërësia: 70 cm
   • Lartësia: 60 cm

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë