SILCARE POWDER EFFECT MIRROR OPAL 1g | PUDËR KROMI PASQYRË OPAL

Uni CosmeticsKodi:5902560507935

Çmimi:
€5,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dimenzion tjetër i dizajnit për thonj! Ju prezentojmë katër lloje të Effect Powder, që është një pudër me efekt të jashtëzakonshëm kur aplikohet në thonj. Duke iu falenderuar atyre, ju mund të krijoni stilim të veçantë për thonj.

Mirror Effect Powder është pa dyshim produkti më i shitur: është pudër që e imiton një copë pasqyreje. Mundson rijimin e efektit të qelqit që është i përkryer jo vetëm për raste të veçanta. Tërheq vëmendjen e syrit dhe nuk mund të injorohet lehtë.

Mënyra e përdorimit: Në prapavijën e errët, përdoreni Perfect Sealer UV Gel dhe shërojeni atë në llambën UV 36 watt për një periudhë prej 2 minutash. Fshijeni butësisht pudren nga gelli i shëruar me pajisjën për tipsa apo futeni gishtin në ngjitës dhe aplikoni top coat.

SHËNIM: Për efekte më të mira përdoreni në prapavijë të zezë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë