SILCARE SENSUAL PERFUME NAIL OIL SECRET LOVE 10ml | PARFUM & VAJ PËR THONJ

Uni CosmeticsKodi:5902560517545

Çmimi:
€4,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Sensual Moments Oils janë një zgjidhje ideale për ata që ëndërrojnë thonjë të bukur. Ato do ju ndihmojnë në rigjenerimin e pllakës së dëmtuar dhe do u japin një aromë të mirë thonjve tuaj. Vajrat e parfumosura përmbajnë një përbërje aromatike të zgjedhur në mënyrë të veçantë, aroma të cilat janë të qëndrueshme dhe tunduese.

Fuqia e përbërësve natyral do e fortësojë pllakën e thoit duke e mbrojtur atë nga plasaritjet dhe thyerja. Falë formulimit unik të bazuar në 7 vajra të çmuara: vaj ulliri, makadamia, farë rrushi, farë liri, avokado, soja, ricin dhe vitamin E, pllaka dhe kutikulet e thonjve tuaja do jenë të ushqyera dhe të përkujdesura në përsosmëri.

Falë vajrave Sensual Moments, duart e juaja do duken për mrekulli.

Gjeni aromën tuaj:

Sensual Moments Divine You Oil – aromë për femrën e pavarur dhe sensuale, e cila ndjek qëllimet e saja. Aromë e kafesë së zezë e pasur me aromë jasemini, lule portokalli si dhe piper roze, të cilat ndërthuren me aromën e patchuolit dhe vaniljes.

Sensual Moments Elegant Late Oil – thelbi i femrës i përfshirë në një vaj, aroma e tijë kombinohet me aromën e agrumeve, tangerine me trëndafil, ylang-ylang, lule portokalli dhe tuberose. Kjo është një kombinim për femrën sensuale dhe të sofistikuar.

Sensual Moments Hush Hush Oil – Josh me aromën e bukur të pjeprit dhe agrumeve. Lëngësi dhe pak shije të hidhur nga grapefruit me një ëmbëlsi të mollës si dhe aromën e lehtë të shalqirit të përzier me një aromë të rafinuar të një buqeti të luleve: tuberose, convallaria, trëndafil dhe violetë.

Sensual Moments Secret Love Oil – Një kompozim i luleve, aroma e të cilave të dhuron një kënaqësi. Ju do gjeni aromë të lule zambakur, lule portokallit dhe jasminit, të cilat janë të theksuara nga akorde të thella të patchoulit dhe pralineve si dhe gjithashtu të frutave të malit.

Sensual Moments This Is Me Oil – kombinon aromën e manaferrës me një aromë të luleve: freesia, trëndafilit dhe vanilles, duke shtuar edhe aromën e pasur të drurit të miskut.

Karakteristikat: 

  • Kompozim i 7 vajrave natyrale që fortësojnë pllakën e thoit duke e parandaluar atë nga plasaritjet dhe thyerja
  • Përbërësit natyral ofrojnë ushqim kutikuleve
 • Aplikim i lehtë dhe i rehatshëm falë paketimit me pipetë

Mënyra e përdorimit: Aplikojeni në çdo thua, masazhojeni në pllakë të thoit dhe kutikule. Përdoreni çdo mbrëmje dhe pas çdo manikyri ose pedikyri.

Ju lutem shikoni më poshtë opcionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (VISA, MASTER CARD, MAESTRO, VISA ELECTRON ETJ.);
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës);
 • Transfer bankar:
 1. ProCredit Bank:
  Emri i kompanisë: UNI sh.p.k.
  Adresa: Sheshi “Nëna Terezë”, qendra tregtare, kati i parë, nr. 1, 10 000 Prishtinë, Republika e Kosovës.
  Emri i bankës: ProCredit Bank Kosovo J.S.C
  Numri i xhirollogarisë: 1189006791000179
  IBAN: XK051189006791000179
  SWIFT CODE: MBKOXKPRXXX
 2. TEB Bank:
  Emri i kompanisë: UNI sh.p.k.
  Adresa: Sheshi “Nëna Terezë”, qendra tregtare, kati i parë, nr. 1, 10 000 Prishtinë, Republika e Kosovës.
  Emri i bankës: TEB Bank
  Numri i xhirollogarisë: 2033000070613776
  IBAN: XK052033000070613776
  SWIFT CODE: TEBKXKPR
 • Western Union – Ardian Gashi, Prishtinë, Kosovë;
 • Money Gram – Ardian Gashi, Prishtinë, Kosovë;
 • PayPal.

Ne jemi kompania e parë nga shoqëritë me përgjegjësi të kufizuara, që u kemi mundësuar klientëve tanë shërbimin e pagesave me kartelë bankare – ONLINE.

Ju garantojmë për sigurinë e këtij shërbimi!

WORLDWIDE SHIPPING
Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (WORLDWIDE SHIPPING), në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

Kompania e jonë ka arritur të lidhë marrëveshje bashkëpunimi për transportin e produkteve në të gjithë botën me DHL dhe me Posta e Kosovës Sh.A.

DHL është e pranishme në mbi 220 shtete dhe territore përgjatë gjithë globit, duke e bërë atë kompaninë më të madhe transportuese në botë. Me numër të personelit që e tejkalon shumë prej 350,000 vetash, DHL ju sjellë zgjidhje për një mori kërkesash sa i përket fushës së transportit.

Posta e Kosovës Sh.A. njihet për cilësi dhe besueshmëri jo vetëm në rajon, por edhe më gjerë, duke i përmbushur kërkesat e Bashkimit Evropian për cilësi dhe standarde. Posta e Kosovës Sh.A. ofron shërbime postare dhe shërbime tjera komerciale për qytetarët, bizneset, institucionet dhe organizatat e ndryshme në tregun vendor dhe atë ndërkombëtar, duke ofruar shërbime të standardeve të larta dhe shërbime inovative në hap me kërkesat e tregut, krahas zhvillimeve më të reja në teknologjinë informative.

BRENDA KOSOVËS – Dërgesat brenda territorit të Kosovës do të arrijnë për 24 orë pune.

SHTETET FQINJE (Shqipëri, Maqedoni, Serbi & Mal të Zi):

a. DHL – Dërgesat e porosive në shtetet fqinje do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar për 24 orë pune.

b. POSTA E KOSOVËS Sh.A. – Dërgesat e porosive në shtetet fqinje do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar më së largu brenda 10 ditë pune.
Shënim: Në bazë të përvojës sonë, dërgesat në 99% të rasteve arrijnë brenda 3-4 ditësh.

SHTETET EVROPIANE:

a. DHL – Dërgesat e porosive në shtetet europiane do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar për 24 orë pune.

b. POSTA E KOSOVËS Sh.A. – Dërgesat e porosive në shtetet evropiane do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar më së largu brenda 15 ditë pune.
Shënim: Në bazë të përvojës sonë, dërgesat në 99% të rasteve arrijnë brenda 7-10 ditësh.

SHTETET E TJERA:

a. DHL – Dërgesat e porosive në të gjitha shtetet e tjera të botës do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar për 48 orë pune.

b. POSTA E KOSOVËS Sh.A. – Dërgesat e porosive në të gjitha shtetet e tjera do të arrijnë tek destinacioni i kërkuar më së largu brenda 30 ditë pune.
Shënim: Në bazë të përvojës sonë, dërgesat në 99% të rasteve arrijnë brenda 10-15 ditësh.

TRANSPORTI GRATIS
Transporti është GRATIS për të gjitha blerjet mbi €9.99. Për çdo blerje nën këtë shumë transporti paguhet plus €2.49 dhe vlen për të gjithë territorin e Republikës së Kosovës.

Ndoshta ju pëlqejnë

Produktet që keni shikuar më parë