NOOK MAGIC ARGANOIL ABSOLUTE ONE LEAVE-IN MASK SPRAY 250ml | MASKË HIDRATUESE PËR FLOKË

Uni CosmeticsKodi:8033171865347

Çmimi:
€11,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Sprej maskë e hiper koncetruar me shumë veprime për ristrukturim. Pas aplikimit lëreni të qëndrojë.

Formuluar me përbërës aktivë të çmuar si Keratina, vaj Argani të bio Bio-Certifikata Argan Oil, vaj Macadamia dhe vaj të Nyamplung. Është përgjigja ideale për çdo nevojë të flokëve. Me UV Filter.

Spërkateni mbi flokë të lagur, krehni dhe stilizoni flokët si zakonisht.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë