NIVEA SUN UV VISO BB 0% EFFETTO 50+ ALTA 50ml | KREM MBROJTËS NGA DIELLI

Uni CosmeticsKodi:4005900478542

Çmimi:
€9,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Kremi NIVEA SUN UV Face SPF 50 ofron mbrojtje të menjëhershme dhe efektive nga dielli. Formula e lehtë ofron një efekt matifikues afatgjatë dhe të menjëhershëm. Kremi thith yndyrat e tepërta nga sipërfaqja e lëkurës tuaj. Lëkura juaj do të mbrohet nga dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga UVA/UVB dhe efektet e dritës së dukshme me energji të lartë, siç është plakja e parakohshme e lëkurës. Lëkura juaj do të ndihet e lehtë, jo e yndyrshme dhe jo ngjitëse.

Përputhshmëria e lëkurës së këtij kremi mbrojtës kundër diellit është vërtetuar dermatologjikisht. Produkti gjithashtu ka një formulë miqësore për sytë dhe është gjithashtu i provuar nga ana oftalmologjike. Kremi mbrojtës kundër diellit për fytyrën respekton oqeanin duke qenë i lirë nga: filtrat UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene dhe pa mikroplastikë. Thith vajin e tepërt nga sipërfaqja e lëkurës.

 • Formulë e lehtë me efekt mat të menjëhershëm dhe afatgjatë
 • Shumë Efektiv - Formula me Mbrojtjen e Spektrit Ultra siguron mbrojtje të menjëhershme kundër dëmtimeve të shkaktuara nga UV si dhe plakjes së parakohshme të lëkurës
 • Formula Ocean Respect që është pa filtra UV Octinoxate, Oxybenzone dhe Octocrylene

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë