NASHI ARGAN SACHET SHAMPO 30ml + CONDITIONER 30ml + OIL 5ml 1x3pcs | NASHI ARGAN SET (SHAMPO+KONDICIONER+VAJ)

Uni CosmeticsKodi:NS00731GB

Çmimi:
€3,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Linja e suksesshme e trajtimit Nashi Argan u ofron flokëve tuaja lagështirën e nevojshme dhe i jep flokëve një shkëlqim joshëse dhe përkulshmëri natyrore.

Falë përbërjes unike të vajit argan të rrallë dhe të çmuar dhe përbërësve të tjerë të vlefshëm formula unike funksionon shumë mirë.
Flokët e tu duken mahnitëse dhe joshëse.

Përveç kësaj, produktet e kujdesit Nashi nuk përmbajnë substanca të dëmshme si sulfate, fosfate ose parabene.
Merrni për veten tuaj produktet e kujdesit të jashtëzakonshëm të linjës Arashi Nashi.
Flokët e tu do të ju falënderojnë!

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë