MOSSER PROFILINE PRIMAT HAIR CLIPPER | MAKINË PËR PRERJEN E FLOKËVE

Uni CosmeticsKodi:4015110000297

Çmimi:
€71,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

MultiClick®  me rregullues të gjatësisë prerëse me 6 pozicione që mund të mbyllen 0.1 – 3 mm.

BRISKU YLL:
Set me brisqe nga çeliku inoks me bazë precize STAR BLADE për një jetëgjatësi shumë të madhe. “E prodhuar në Gjermani”

LLOJI:
MultiClick®  me rregullues të gjatësisë prerëse me 6 pozicione që mund të mbyllen 0.1 – 3 mm.

FUQIA:
Motor polarizues, lëkundës armature për përdorim të pandalshëm.

ZHURMË TË ULËT:
Super e qetë dhe me funksionim të lëmuar.

GJITHËPËRFSHIRËSE:
2 krehër të bashkangjitura 4.5 mm dhe 9mm, brushë për pastrim, vaj.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë