LOREAL MASCARA VOLUMISSIME EXTRA BLACK X5 7.5ML | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:3600521018095

Çmimi:
€9,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

L'Oreal Mascara Volumissime është dizajnuar për t’i bërë qerpikët tuaj të duken dukshëm më të dendura dhe më të gjata.

Mund të hiqet lehtësisht me solucion për heqjen e grimit. Fibrat e brushës i mbulojnë qerpikët plotësisht dhe pa shumë përpjekje.

Formula është e pasur me Keramidë R dhe Pantenol të cilat ndikojnë që t’i bëjnë qerpikët të duken të kondicionuar, më të lëmuar dhe më të plotë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë