L'OREAL MASCARA MEGA VOLUME EXTRA BLACK 24h 9ml | MASKARË PËR QERPIKË

Uni CosmeticsKodi:3600522066798

Çmimi:
€9,69

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

E dizajnuar për të plotësuar qerpikët tuaj për një efekt të zgjatur dhe argëtues, maskara Mega Volume Collagene 24 Hour nga L'Oréal Paris mburret me brushën me madhësi të përkryer për aplikim efikas dhe të lehtë.

E prodhuar për të depozituar më shumë maskarë në secilin qerpik për një pamje më të plotë, formula inovative është krijuar për të qëndruar deri në 24 orë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë