L'OREAL HYDRA EXPERT NORMAL AND MIXED SKIN 24h 50ml | KREM MBROJTËS PËR LËKURË

Uni CosmeticsKodi:3600521693490

Çmimi:
€7,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Çdo ditë lëkura pëson sulme të shumta: rrezet UV, stresi dhe ndotja e kthejnë lëkurën në një shënjestër të mijëra radikaleve të lira, të cilat janë shkaktarët kryesor të mplakjes së parakohshme të SAJ.

Të gjitha këto dëmtojnë funksionin mbrojtës të lëkurës përmes humbjes së masës hidratuese dhe duke e dobësuar atë. Laboratorët e L’Oreal krijojnë HYDRAEXPERT DAY, për të aktivizuar “karrocën mbrojtëse” të lëkurës.

Kremi i sjellë lëkurës elementët për të cilat ajo ka nëvojë për tu hidratuar, mbrojtur dhe për tu pajisur me shkëlqim rrezatues.

VEPRIMET: 1. Hidraton gjatë 2. Mbron 3. Ndriçon

REZULTATET: Lëkura mbetet e hidratuar plotësisht, e mbrojtur dhe shndërritje të shëndetshme.

PËRDORIMI: HYDRAEXPERT NUIT është një krem i përditshëm që përdoret në mëngjes mbi lëkurë plotësisht të pastër.

E TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë