L'OREAL HYALURON SPECIALIST DAY CREAM SPF 20 50ml | KREM MBROJTËS PËR LËKURE

Uni CosmeticsKodi:3600523775699

Çmimi:
€10,49

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Mungesa e hidratimit të mjaftueshëm në lëkurë shkakton humbje të volumit dhe elasticitetit, si dhe shfaqjen e rrudhave të imëta.

Për të luftuar këtë problem, specialistë të L'Oréal krijojnë një krem ​​të përditshëm të quajtur "Hyaluron Specialist".

Ajo siguron një kujdes intensiv hidratues dhe ndihmon në zbutjen e linjave të shkëlqyera.

Formula e saj inovative është pasuruar me një përqendrim të lartë të 2 llojeve të acidit hialuronik.

Një, pesha e lartë molekulare, thellësisht hidratuese, bllokon lagështinë në lëkurë dhe e bën atë të qetë. Tjetri, mikro-fragmentuar (me peshë të ulët molekulare), depërton thellë në epidermë, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe rikthen vëllimin brenda.

Kremi i ditës ka një strukturë të lehtë dhe të yndyrshme që thithet lehtë.

Me përdorim të rregullt, lëkura gradualisht rimarr vëllimin dhe elasticitetin e saj dhe linjat e imëta zbuten.

Kremi është i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, përfshirë ndjeshëm.

Ka një faktor mbrojtjeje nga dielli SPF 20 që mbron lëkurën e fytyrës nga rrezet e dëmshme të diellit dhe kështu e mbron atë nga plakja dhe dëmtimet e diellit. Formula e kremës u testua nën kontrollin dermatologjik.

Karakteristikat e kremës së ditës "Specialist Hyaluron":

 • Hidratues intensivisht
 • Rimarr vëllimin
 • Zbut linjat e bukura
 • Përmirëson elasticitetin
 • Mbrojtja nga dielli - SPF20
 • Strukturë e lehtë
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ndjeshëm.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë