L'OREAL GEL INTENZA SUPERLINER 24h 2.8g | EYELINER PËR SY

Uni CosmeticsKodi:3600522059448

Çmimi:
€10,59

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Arritni majat me eyeliner-in e super koncentruar të Maybelline. Kjo formulë që nuk njolloset ngjitet menjëherë dhe aplikohet lehtësisht për t'i dhënë syve ngjyrë intensive që zgjat deri në 24 orë.

 • I testuar nga oftalmologu .
 • I testuar nga dermatologu.
 • I testuar për alergji.
 • I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.

   Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

   • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
   • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
   • Transfer bankar
   • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
   Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
         Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
         • DHL
         • Posta e Kosovës
         • Posta Mik Mik
           WORLDWIDE SHIPPING
           Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

           Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

           Kalkulo çmimin e transportit!

           Ndoshta ju pëlqejnë

           Produktet që keni shikuar më parë