L'OREAL EXCELLENCE No. 5 COLOR 48ml & HYDROGEN 72ml | NGJYRË PËR FLOKË

UNI CosmeticsKodi:3600523731879

Çmimi:
€7,29

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Dëshironi flokë të bukur, të fortë dhe me ngjyra të pasura të thella? L'Oreal.

Specialistët kanë zhvilluar një ngjyrë të re Excellence Creme Triple, me një kujdes të ri tre-hapësh për flokë të bukur.

Brenda paketimit gjeni shampo dhe maskë speciale për t'u kujdesur për flokët pas ngjyrosjes dhe largon çdo mbetje të ngjyrës.

Formula e ngjyrës përmban një përqendrim më të lartë të pigmenteve, i cili siguron një ngjyrë më të ngopur dhe të qëndrueshme. Përveç kësaj, kjo ngjyrë siguron mbulim 100% të flokëve të thinjura.

Është pasur me pro-keratin, e cila rikthen dhe forcon strukturën e flokëve. Përbërësit aktivë depërtojnë në thelbin e flokëve dhe e bëjnë atë të fortë nga rrënja në majë.

L'OREAL EXCELLENCE siguron një ngjyrosje intensive dhe një shkëlqim që nuk mund të kaloj pa u vënë re.

Për flokët të rigjallëruar dhe më të butë.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë