L'OREAL MASCARA VOLUME MILLION LASHES WP 9.4ml | MASKARË PËR QERPIKË

Zbritje 60%
UNI CosmeticsKodi:3600521961216

Çmimi:
€5,99 €14,99

Taksat e përfshira

Statusi:
Në stok

Maskara e papërshkueshme nga uji Volluminous® Million Lashes™ ka një formulë revolucionare të injektuar me kolagjen dhe furçë milionizues për volum dhe definicion të përforcuar.

Formula luksoze, e ndërtueshme, pa mbetje, përforcon çdo qerpik në çast. Rrëshqet pa probleme dhe zgjat gjatë gjithë ditës, ndërsa trash dhe ndan çdo qerpik për një pamje pa mbetje dhe pa njolla.

Furça Milionizator është projektuar në mënyrë unike për të përforcuar dhe ndarë qerpikët nga një cep në tjetrin duke krijuar një volum mahnitës.

Sistemi i integruar Clean Sweep Wiping fshin furçën pa grumbuj duke lënë sasinë e përsosur të bojë për vetulla për një pamje të pastër të qerpikëve ultra të vëllimshëm.

 • Pa mbetje.
 • I papërshkueshëm nga njollat.
 • Veshje e papërshkueshme nga uji gjatë gjithë ditës.
 • Pa aroma.
 • I testuar nga okulisti dhe i testuar nga alergjitë.
 • I përshtatshëm për sytë e ndjeshëm dhe ata që përdorin lente kontakti.

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Kalkulo çmimin e transportit!

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë