LCN WHALE SPA CHAIR IPL-R | KARRIGE

Uni CosmeticsKodi:81113-2

Çmimi:
€3.669

Taksat e përfshira

Statusi:
Jashtë stoku

Kjo karrige SPA për masazh nga LCN ju sjellë funksione të ndryshme përmbrenda procedurës së mirëqenies së trupit.

Kjo karrige është e pajisur me 8 programe automatike për masazhim të shpinës dhe qafes.

Programet e masazhit i mbulojnë disa funksione të ndryshme: efleurazh, vibrim dhe trazim:

Gypi i ujit është i lidhur tek gupi i ujësjellësit si dhe tek sistemi xhakuzi.

Pesha: 157kg
Dimenzionet: 84 x 130 x 145 cm
Fuqia: 900 Wat

Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e pagesës:

 • Pagesë me kartelë bankare (Visa, Master Card, Maestro, etj.)
 • Pagesë pas pranimit të porosisë (vlen vetëm për territorin e Republikës së Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut)
 • Transfer bankar
 • Western Union – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
 • Money Gram – Labinot Vitia, Prishtinë, Kosovë
Për informacione të tjera rreth të dhënave bankare, ju lutem klikoni këtu.
       Ju lutem shikoni më poshtë opsionet e transportit:
       • DHL
       • Posta e Kosovës
       • Posta Mik Mik
         WORLDWIDE SHIPPING
         Për herë të parë në historinë e tregut të kozmetikës në rajonin e Ballkanit, ne kemi filluar edhe me shërbimin e ri të transportimit të produkteve në të gjithë botën (Worldwide Shipping) në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë.

         Për sa kohë do të arrijë porosia juaj tek destinacioni i kërkuar apo për informacione të tjera, ju lutem klikoni këtu.

         Ndoshta ju pëlqejnë

         Produktet që keni shikuar më parë